Krypto Wieloryb Joe007 Krytykuje Byków Bitcoin Przewidywania cenowe

Wieloryb kryptojański Joe007, znany z kwestionowania konwencjonalnej mądrości kryptojańskiej przestrzeni kryptojańskiej i przeprowadzania dużych niedźwiedzich transakcji na platformie transakcyjnej Bitfinex, skrytykował bycze prognozy cenowe, które były przekazywane dookoła.

Po dwumiesięcznej przerwie od Twittera, który rozpoczął się po Bitcoin przekroczył znak 10.000 dolarów w maju, Joe007 wrócił i teraz jest wskazanie jego firmy na niektórych z przestrzeni krypto walutowej najbardziej bycze prognozy. Cena Bitcoin, warto zauważyć, od tego czasu spadła do 9.050 dolarów.

Odpowiadając użytkownikowi, który kilka miesięcy temu zauważył, że społeczność kryptokurrency opierała się na prognozie ceny Bitcoin’a sporządzonej przez 4-kanałowego użytkownika, który poprawnie przewidział rajd cenowy 2019 roku, Joe007 sarkastycznie stwierdził, że zamiast używać tej prognozy ceny, „wierzymy teraz w PlanB anon, czerwone kropki, przejścia fazowe i 288K dolarów BTC“.

To niedorzeczne. Postęp w systemie przekonań CT jest nieubłagany.

Nie wierzymy w 4-kanałowy anon, jego „wykresy nigdy nie kłamią“ i jego żałosne $87K BTC wezwanie więcej. Jesteśmy teraz cywilizowanymi ludźmi. Wierzymy w anon PlanB, czerwone kropki, przejścia fazowe i 288 tys. dolarów BTC. Wysoce naukowe! https://t.co/0FA7v34SVz

Prognozy cenowe użytkownika 4-kanałowego były poprawne do lipca 2019 roku, poprawnie przewidując, że sztandarowa krypto waluta będzie wtedy notowana na poziomie $9,200. W październiku 2019 r. kurs wynosił 16.000 dolarów, ale w tym miesiącu BTC spadł do poziomu 7.500 dolarów, a następnie powrócił do poziomu 9.000 dolarów.

Do lutego tego roku cena kryptokurówki powinna wynosić 29.000$, a w tym miesiącu 56.000$. Dane CryptoCompare pokazują, że żaden z tych celów nie został osiągnięty, ponieważ BTC walczy o przekroczenie 10 000 dolarów.

W innych tweetach Joe007 twierdził, że szacunkowa wartość nominalna globalnych instrumentów pochodnych wynosi 1 kwadrylion dolarów, czyli jest 4 000 razy większa od obecnego limitu rynkowego przestrzeni kryptograficznej, i podkreślał, że te porównania są „jak powstają fałszywe narracje“. Dodał:

Porównanie nieistotnej metryki, takiej jak wartość nominalna, z innymi wątpliwymi metrykami, takimi jak kapital rynkowy monet, wyczarowuje iluzję nieuchronnej aprecjacji z powietrza. Ludzie patrzą na małą pomarańczową kropkę i myślą: „Wow! Taki potencjał wzrostu!

Według jego słów, nadchodzący kryzys instrumentów pochodnych uderzy w rynki w przyszłości, a porównanie „pokazuje, jak mała jest nasza ukochana kałuża „kryptońska“ w porównaniu z wartościami i siłami finansowymi w globalnej gospodarce“ Kryptoński wieloryb dodał, że jeśli kryzys zacznie się rozgrywać, krypto nie będzie na niego odporny.

Na pytanie, gdzie włożyłby swoje pieniądze, gdyby zaczął się kryzys, kryptoński wieloryb powiedział, że sztabki złota i żeton Tether’s USDt „przynajmniej do czasu, gdy najgorszy kryzys płynności się skończy“.